Accept

Accept

Accept to pochodzący z Niemiec zespół heavymetalowy. Założony został w 1968 roku w Solingen. Początkowo nazywał się Band X. Obecna nazwa zespołu funkcjonuje od 1976 roku.

Rozwój kariery muzycznej zespołu Accept

 

W ciągu działalności grupy w zespole pojawiało się wielu muzyków. Obecny skład zespołu Accept to Wolf Hoffmann (gitara) Mark Tornillo (śpiew) Christopher Williams (perkusja) Uwe Lulis (gitara) Martin Motnik (gitara basowa) Philip Shouse (gitara).

 

W roku 1978 na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta zespołu - Accept, na której znalazło się wiele heavy rockowego rock'n'rolla. Rok po wydaniu krążka do zespołu dołączył nowy perkusista Stefan Kaufmann.

 

Rok 1981 był przełomowy w karierze zespołu. Ukazała się wtedy płyta Breaker, a Accept rozpoczyna granie w nowym stylu – zrywa z hard rockiem i zaczyna tworzyć heavy metal. Muzyka Accept od tego czasu to cięższe gitary i metaliczne brzmienie czego dopełnieniem jest charakterystyczny zachrypnięty głos wokalisty zespołu.

 

Accept od wielu lat prezentują klasyczny heavy metal. A ich najnowszy krążek Too Mean To Die kolejny raz udowodnili, że są najlepsi! To prawdziwy metal, świetne melodie i niezapomniane chwile na koncertach.

Accept koncerty 2022

 

Accpt to zespół, który zdobył popularność na całym świecie. Accept w Polsce wystąpi w 2022 roku w Warszawie w klubie Progresja. Będzie to wyjątkowa okazja aby usłyszeć na żywo utwory z najnowszej płyty zespołu oraz inne znane utwory grupy takie jak między innymi Balls to the Wall, Princess of the Dawn czy The Undertaker.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Matthias Bauer, CC-BY-SA 3.0

Accept - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Accept wystąpi w: Warszawie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Accept
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Accept BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
01.02.2023
środa, 20:00
Progresja
sprawdzanie dostępności
od 150 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/