eBilet: teatr,koncerty,widowiska,imprezy dla dzieci,sport
Warszawa Łódz Kraków Poznań Wrocław Trójmiasto Bydgoszcz Śląsk
szukaj... / search...
<< Wrzesień / September 2014 >>
Pn
Mo
Wt
Tu
Śr
We
Cz
Th
Pt
Fr
So
Sa
N
Su
  1   2   3   4   5   6   7
  8   9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Wpisz fragment tytułu lub nazwy organizatora / Enter a part of the title or promoter's name:
menu...
Strona główna
Koncerty
Teatry
Sport
Dla dzieci
Widowiska
Kabarety
Nowości
Promocje

Punkty sprzedaży
Partnerzy
Jak kupować
Bilet domowy eBilet.pl
Oferta dla firm i instytucji
Zamówienia grupowe
Voucher eBilet.pl
Regulamin
Pomoc

Reklama w serwisie eBilet
INFO dla organizatorów
INFO dla punktów sprzedaży
Afiliacje
Obsługa Firm
Polityka prywatności
Kontakt
Praca

w naszej ofercie:
KONCERTY
2014-10-01
PATRYCJA MARKOWSKA / IRA AKUSTYCZNIE DVD LIVE - NAKRĘĆMY TO RAZEM
52.BFM MAEO - Flamencura
2014-10-02
ONE Music Festival
Koncert ENEJ: impreza profilaktyczno - rozrywkowa z cyklu "NIEĆPA 2014"
Ethno Jazz Festival prezentuje: CHRIS BOTTI - najsłynniejszy w świecie trębacz smooth jazzowy
LEMOLO (USA) + LES KI
Owls By Nature
MAJA OLENDEREK ENSEMBLE
Morowe Panny Wyklęte
2014-10-03
ADI JAZZ Festival 2014
PIĘKNY ŚWIAT - Recital gościnny Stanisławy Celińskiej
FreeFormFestival 2014 BILET JEDNODNIOWY
FreeFormFestival 2014 KARNET 2-DNIOWY (03 - 04.10.2014)
ZAKOŃCZENIE 52. BFM - MUSICA ANTIQUA EUROPAE ORIENTALIS
James Blunt Moon Landing 2014 World Tour
James Blunt Moon Landing 2014 World Tour - Bilet VIP
TRENTEMOLLER live band
MISTER D
Świetliki
Stan Borys
Premierowy koncert ELDOxChi
BRACIA FIGO FAGOT DISCOCHŁOSTA
Fashion Dealers pres. Playground: Robert Babicz - live
LIPALI
2014-10-04
Henschke Festival
Grand Festival Róbrege
ONE Music Festival: Poluzjanci x Dirty Loops x Moszczyński, Pietsch & Bibobit x Eugeniusz Kowalski x Riffertone
IV Festiwal Włoskiej Muzyki Operowej "BELCANTO PER SEMPRE"
ONE Music Festival
ADI JAZZ Festival 2014
FreeFormFestival 2014 BILET JEDNODNIOWY
COCHISE
Chris Botti
SOJA
Fashion Dealers pres. Playground: Robert Babicz - live
BRACIA FIGO FAGOT DISCOCHŁOSTA
PIH
2014-10-05
Koncert Teresy Werner
Royal Russian Ballet "Romeo i Julia"
FISMOLL
Koncert Zespołu Stare Dobre Małżeństwo
Koncert Gordona Haskella
Behemoth + support: Merkabah, Tribulation, Mord'A'Stigmata
DIRTY LOOPS
ANDRZEJ KORYCKI & DOMINIKA ŻUKOWSKA
Mario Hossen i Les Orpheistes Festival Orchestra z Wiednia: Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego
HEY Unplugged
FISMOLL
COMA
2014-10-06
Behemoth + support: Merkabah, Tribulation, Mord'A'Stigmata
Mario Hossen i Les Orpheistes Festival Orchestra z Wiednia: Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego
Future Islands
2014-10-07
"JAK PIERWSZY RAZ" KOMBII TOUR
Mario Hossen i Les Orpheistes Festival Orchestra z Wiednia: Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego
CO-SOVEL
Fu Manchu
Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: KINGA RATAJ
2014-10-08
Marek Piekarczyk z zespołem
Behemoth + support: Merkabah, Tribulation, Mord'A'Stigmata
Mario Hossen i Les Orpheistes Festival Orchestra z Wiednia: Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego
PETER J. BIRCH
RYKARDA PARASOL support: Bisquit
Sohn - After Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2014
ENTER SHIKARI
2014-10-09
Enter Shikari + support
Marek Piekarczyk z zespołem
Behemoth + support: Merkabah, Tribulation, Mord'A'Stigmata
Tesseract/Animals As Leaders
Mario Hossen i Les Orpheistes Festival Orchestra z Wiednia: Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego
THE TOOBES , INSTYTUT
SOHN
2014-10-10
Poznań Doznań X-lecie zespołu Muchy + goście specjalni
Juno Reactor
WIELKA KAMERALISTYKA
Ira "The best of - akustycznie"
BEHEMOTH Tribulation Mord'A'Stigmata i Merkabah Polish Satanist Tour
Marek Piekarczyk z zespołem
KAYAH, TRANSORIENTAL ORCHESTRA
Mario Hossen i Les Orpheistes Festival Orchestra z Wiednia: Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego
Tesseract/Animals As Leaders
Ethno Jazz Festival & Wrocław Tango Weekend: MUSICAL "CABARET LA BOCA"
Otrzęsiny I roku AGH PAJUJO + dyskoteka
R.U.T.A. & Nasta Niakrasava
VEIN (Szwajcaria) feat. GREG OSBY (USA)
FISMOLL
Koncert zespołu KAT
CONFORCE / Błażej Malinowski / Chino / Chupax / Anja Kraft
2014-10-11
Alosza Awdiejew z zespołem
Koncert Alicji Majewskiej
Marta Bizoń. Recital "Tu i Tu"
Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje - wystąpią artyści ze znanego i lubianego programu telewizyjnego
Mario Hossen i Les Orpheistes Festival Orchestra z Wiednia: Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego
KULT
KAYAH, TRANSORIENTAL ORCHESTRA
POWER OF TRINITY
DEMONOLOGIA II
Koncert grupy Slums Attack
Juno Reactor
Sobota "X Przykazań"
2014-10-12
Koncert dla dzieci - Podróże ponaddźwiękowe
Musical "Alicja w Krainie Czarów"
Marek Piekarczyk z zespołem
PROJEKT PUNK - FARBEN LEHRE, the ANALOGS oraz OFFENSYWA
KONCERT GWIAZD DISCO POLO - Akcent, Classic, After Party, Power Play, Focus
Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje - wystąpią artyści ze znanego i lubianego programu telewizyjnego
HEY Unplugged
BEHEMOTH
Mela Koteluk
City Souds: XXANAXX, THE DUMPLINGS, KLAVES
COMA SYMFONICZNIE
Mario Hossen i Les Orpheistes Festival Orchestra z Wiednia: Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego
THE BILL, BOD OMYLU
NOON
2014-10-13
Wrocław Tango Weekend: NELSON PINO ( Urugwaj) - Embajador del Tango | po koncercie afterparty: MILONGA
Mario Hossen i Les Orpheistes Festival Orchestra z Wiednia: Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego
Agnes Obel
Lindsey Stirling
2014-10-14
THE ENGINEERS BAND Music Under Construction
Ethno Jazz Festival prezentuje: MARCIN WASILEWSKI TRIO feat. JOAKIM MILDER
Kadavar
Pendragon + Gary Chandler (UK)
2014-10-15
Kumka Olik
wROOKfest.pl prezentuje: NATALIA SIKORA - BWB Experience
PAROV STELAR BAND
Kadavar
TYCHO
2014-10-16
Jethro Tull's Martin Barre & Band
Molly Malone's
Z okazji Dnia Papieża Jana Pawła II
WOJTEK PILICHOWSKI: INTRO
III Memoriał Jona Lorda
PAULA & KAROL
City Sounds: MISIA FF
Pendragon + Gary Chandler (UK)
ENDORFINS
2014-10-17
PROJEKT PUNK FESTIWAL
Marek Napiórkowski Sextet "UP!"
Mikromusic
Tomek Wachnowski – 30-stka po krakowsku
IV urodziny Foliba Management: SZKOŁA SAMBY, GRADU MINIMO, FOLIBA, SANGO
Hip Hop Fiesta X
Entombed A.D. + Grave, Implode
KILL IT KID
HEY Unplugged
RGG
BLUE NOTE POZNAŃ COMPETITION: PIOTR WYLEŻOŁ TRIO, gość specjalny KRZESIMIR DĘBSKI
Czesław Śpiewa
2014-10-18
DŻEM akustycznie
SINFONIA IUVENTUS / GEORGE TCHITCHINADZE
Ethno Jazz Festival prezentuje: MONIKA BORZYM
ESCAPE THE FATE
KILL IT KID
Kasia Popowska w Klubie Variete
Grubson, Jamal, Mama Selita
Gorillaz Sound System DJ Set
Power of Trinity
BezGwaru: ORGANEK
COMA
Entombed A.D., Grave + supports
Koncert Staszek Soyka - Trio
BLUE NOTE POZNAŃ COMPETITION: JEREMY PELT QUARTET (USA)
SŁOŃ & SHELLER & KACZOR
2014-10-19
Piosenka nie zna granic - NAJWIĘKSZE GWIAZDY SZLAGIERÓW 2014 --- KATEGORIA VIP ---
Piosenka nie zna granic - NAJWIĘKSZE GWIAZDY SZLAGIERÓW 2014
DAWID KWIATKOWSKI
"Flamenco z Sewilli” Los Payos i goście
Wawer Music Festival - Hanna Banaszak
KONCERT GWIAZD DISCO POLO - Akcent, Classic, After Party, Power Play, Focus
The Best of RENATA PRZEMYK, XXV-lecie Koncert Jubileuszowy
Hatbreakres / Riffertone
Ethno Jazz Festival prezentuje: KOVALCZYK BIG BAND PROJECT - największy "czarny" głos polskiej sceny muzycznej promuje analogowo nagraną płytę
"Flamenco z Sewilli” Los Payos i goście
Nowe Sytuacje - Republika
MELA KOTELUK
Maria Peszek
2014-10-20
Best of Mozart - The Amadeus Consort Salzburg
RICHARD BONA „BONAFIED”
ORGANEK
PAROV STELAR BAND
the 1975
2014-10-21
Best of Mozart - The Amadeus Consort Salzburg
Deathstars
SEA WOLF
Richard Bona
2014-10-22
"JAK PIERWSZY RAZ" KOMBII TOUR
WIRTUOZ WIOLONCZELI
FKA TWIGS
City Sounds: Taylor McFerrin
2014-10-23
HAPPYSAD: Jakby nie było jutra Goście: Neony / Young Stadium Club
wROCKfest.pl prezentuje: MARIA PESZEK
Grzegorz Hyży z zespołem
Musical "Siostry Parry"
Crystal Fighters
ŚWIETLIKI
Blue Foundation (live set) + support
Maybeshewill + Flood of Red
2014-10-24
Marcin Styczeń - 20 lat na scenie
Musical "Siostry Parry"
Lorein
KONCERT ROMANTYCZNY
Zespół BAJM
Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: MOR KARBASI
SzlafRock (& roll) Andrzeja Poniedzielskiego
CRYSTAL FIGHTERS
THE QUAKES (Us) + Headless Babies
MYSLOVITZ
MFA KERA (Madagaskar), MIKE RUSSELL (USA) - BLACK HERITAGE: TRIBUTE TO NELSON
MUCHY
RAZ DWA TRZY - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE
Blue Foundation (live set) + support
"Póki my żyjemy" - Koncert Gwiazd
Maybeshewill + Flood of Red
JOHN LEGEND
KONCERT GWIAZD DISCO POLO - Akcent, Classic, After Party, Power Play, Focus
LemON
2014-10-25
Festiwal Młodych Talentów - Nowa Energia Nosowska, Fisz Emade, Pustki, Król, Łona, Weber&The Pimps
Konfrontacje Rockowe wROCK 2014 -TURBO, KAT & Roman Kostrzewski, HUNTER z chórem
Konfrontacje Rockowe wROCK 2014 KARNET
"Podwórko świat"-koncert Oleny Leonenko
ADI JAZZ FESTIVAL - Randy Brecker
Jaromir Nohavica
Musical "Siostry Parry"
Muzyczne ProGGnozy 18: Leafless Tree + Brain Connect
Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje - wystąpią artyści ze znanego i lubianego programu telewizyjnego
"LIFTING" suerte & fado
Crystal Fighters
STRACHY NA LACHY
MARIA RĂDUCANU (Rumunia) + FEST-NOZ
City Sounds: PAULA & KAROL
Truckfighters
Maybeshewill + Flood of Red
KONCERT JWP & BC
2014-10-26
Konfrontacje Rockowe wROCK 2014 - STRACHY NA LACHY, HAPPYSAD, ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW
Koncert: Piotr Salata
Zespół Reprezentacyjny
Jaromir Nohavica
DWA STYLE - JEDNA EWA URYGA
CLOSTERKELLER - Abracadabra Gothic Tour 2014
T. LOVE
SzlafRock (& roll) Andrzeja Poniedzielskiego
IRA AKUSTYCZNIE
Truckfighters
Paula & Karol + support Felix The Baker
Nowa Scena: Marcelina
Maria Peszek
2014-10-27
ONE & MY ! Stanisław Górka (monodram z piosenkami)
Thomas Dybdahl
OPETH + support
2014-10-28
TRANSKAUKAZJA 2014
KASIA NOWAK
ONE & MY ! Stanisław Górka (monodram z piosenkami)
T.V SMITH , GARDEN GANG
Tricky
2014-10-29
Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze TOUCH OF IRELAND - widowisko muzyczno- taneczne w wykonaniu zespołów Carrantuohill oraz Treblers
NOWI MISTRZOWIE: PIOTR LEMAŃCZYK QUARTET - NORTH
2014-10-30
Ciao Ciao Bambina
Grażyna Łobaszewska - The Best Of - 40 Lat na Scenie
PAMIĘTAJMY...
MARCELINA
DONGURALESKO
2014-10-31
Tricky
Front Line Assembly
2014-11-03
Fates Warning + support
LISA STANSFIELD
Ethno Jazz Festival prezentuje: ROBERT GLASPER EXPERIMENT
Justyna Steczkowska - trasa promująca 20-lecie pracy pt. "Magia trwa..."
2014-11-04
After The Burial + Monuments, Circles, Tides From Nebula
BoomBox
2014-11-05
Saint Vitus + Orange Goblin
ELTON JOHN
BOOMBOX
Snarky Puppy
The Asteroids Galaxy Tour
2014-11-06
TRIBUTE TO NIKOS CHADZINIKOLAU - w piątą rocznicę śmierci
Tabu / Raggafaya
SON LUX Support. Cloud Boat
MARCELINA
VAVAMUFFIN ALL STARS
Snarky Puppy
Dr. John & The Nite Trippers
2014-11-07
DZIEŁA WSZECH CZASÓW
KABANOS, JANE DOE
Chet Faker - Before Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2015
Mighty Oaks
Sokół i Marysia Starosta
BILAL
Hunter
2014-11-08
Górale na Mazowszu
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
Łódź Disco Fest
Bednarek
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
SPECIAL TRIO: ED CHERRY, ADAM KOWALEWSKI, AREK SKOLIK
NONONO
Chet Faker - Before Tauron Festiwal Nowa Muzyka 2015
MESHELL NDEGEOCELLO
Afromental
2014-11-09
Górale na Mazowszu
GALA PIOSENKI BIESIADNEJ ZBIGNIEWA GÓRNEGO
Wawer Music Festival - Bozhyk Orchestra Show
KONCERT GWIAZD DISCO POLO - Akcent, Classic, After Party, Power Play, Focus
G.B.H. , Bastards On Parade
Kult
LemON
EDYTA BARTOSIEWICZ Love & More...
Hunter
Tarja Turunen - COLOURS IN THE ROAD
Multimedialne Widowisko Muzyczne - SYMPHONICA
GALA PIOSENKI BIESIADNEJ ZBIGNIEWA GÓRNEGO
2014-11-10
CLOSTERKELLER / Abracadabra Gothic Tour 2014
Mela Koteluk
Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: IVA BITTOVA
Tarja Turunen - COLOURS IN THE ROAD
MAŁPA & JINX & DJ CHWIAŁ
2014-11-11
wROCK for Freedom - Dzień Niepodległości 2014: PERFECT, IRA
Triggerfinger + support: RUST
KRZYSZTOF ZALEWSKI
Living Colour
2014-11-12
Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze: DAGADANA
SBTRKT - Selector Festival 2014
Tarja Turunen - COLOURS IN THE ROAD
Piotr Bukartyk z zespołem
Triggerfinger
City Sounds: FISMOLL
2014-11-13
Triggerfinger + support
ARTUR ROJEK
Tarja Turunen - COLOURS IN THE ROAD
Lilly Hates Roses
PUSTKI
The Mahones, Orkiestra Samanta
City Sounds - JULIA MARCELL
BRETON
Fritz Kalkbrenner
2014-11-14
KONCERT FINAŁOWY MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MŁODYCH PIANISTÓW "ARTUR RUBINSTEIN IN MEMORIAM"
PINK FREUD, THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE (Czechy)
RENATA PRZEMYK z Zespołem
MARIA PESZEK
Artur Rojek
PURPENDICULAR: TRIBUTE TO DEEP PURPLE
BRETON
Koncert Staszek Soyka - Trio
Kukiz i Piersi
2014-11-15
WinterFest - SKINDRED, Oberschlesien, Cała Góra Barwinków, Anti-Clone, KNoW
Avocado Booking presents: Impericon Never Say Die! Tour 2014
KONCERT FINAŁOWY MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MŁODYCH PIANISTÓW "ARTUR RUBINSTEIN IN MEMORIAM"
DŻEM symfonicznie
Stereo MCs
AUGUSTINES
Nowa Scena: Miąższ
JAZZ TOP W BLUE NOTE: JUAN GARCIA-HERREROS "SNOW OWL"
SAXON + SKID ROW + suport
High Contrast
Molesta Ewenement
2014-11-16
WinterFest - SKINDRED, Oberschlesien, Cała Góra Barwinków, Anti-Clone, KNoW
YIRUMA
KONCERT GWIAZD DISCO POLO - Akcent, Classic, After Party, Power Play, Focus
Cannibal Corpse + support
TABU | HEEBEE JEEBIES (Czechy)
Woobie Doobie
CLOSTERKELLER
CURLY HEADS
Koncert Janusza Panasewicza
Sólstafir
Czesław Śpiewa
BezGwaru: BABU KRÓL
2014-11-17
November Death Metal Days - KARNET (Cannibal Corpse 17.11 + Morbid Angel 21.11)
November Death Metal Days: Cannibal Corpse / Revocation / Aeon
Koncert Teresy Werner
Twin Atlantic
YIRUMA
MOTION TRIO - koncert z gościnnym udziałem MAŁGORZATY WALEWSKIEJ z okazji 18. urodzin zespołu
How to Dress Well
Sólstafir
Game Day Tour 2014: THE BASEBALLS
2014-11-18
WARPAINT - Selector Festival 2014
RAZ, DWA, TRZY
How to Dress Well
Game Day Tour 2014: THE BASEBALLS
2014-11-19
WIECZÓR BACHOWSKI
Mikromusic
2014-11-20
Vavamuffin / Earl Jacob i Zbóje / Duberman
Dark Tranquillity + Amoral, support
Afromental - X TOUR
Tides From Nebula
YAMATO - The Drummers of Japan
Cotton Club The Show
Koncert Anny Marii Jopek
Glass Animals
SLASH featuring Myles Kennedy and The Conspirators + Monster Truck
2014-11-21
November Death Metal Days: Morbid Angel
Tuff Enuff
100. ROCZNICA URODZIN ANDRZEJA PANUFNIKA
HUNTER
Cotton Club The Show
Amity Affliction
Koncert Pokoleń - Weekend, Baciary, Piękni i Młodzi
CZESŁAW ŚPIEWA
LAO CHE
2014-11-22
Bogusław Kaczyński przedstawia: "Zemsta Nietoperza" Johann Strauss
California Breed
YAMATO - The Drummers of Japan
ELDO, PELSON, DANIEL DRUMZ, GEDZ
DEZERTER + Martim Monitz
ANVIL plus goście
KALI "Sentymentalnie"
2014-11-23
Koncert zespołu Budka Suflera
Decapitated / Thy Disease / Materia / The Sixpounder
Morbid Angel "Covenant"
Edyta Bartosiewicz - trasa koncertowa "Love & more..."
Dawid Podsiadło
ANVIL plus goście
Multimedialne Widowisko Muzyczne - SYMPHONICA
Skubas
Mikromusic
Mela Koteluk
Czesław Śpiewa. Trasa "Księga Emigrantów. Tom 1"
SFT1
2014-11-24
EDYTA BARTOSIEWICZ Love & More...
YAMATO - The Drummers of Japan
"JAK PIERWSZY RAZ" KOMBII TOUR
Cotton Club The Show
U STUDNI - muzycy Starego Dobrego Małżeństwa w nowym projekcie
SFT2
SOHN
2014-11-25
YAMATO - The Drummers of Japan
Cotton Club The Show
NEXTPOP FESTIWAL BEFORE: FISMOLL
Justyna Steczkowska - trasa promująca 20-lecie pracy pt. "Magia trwa..."
OVERSOUL
STRAUSS GALA z udziałem solistów z Wiednia
SFT3
2014-11-26
WIRTUOZOWSKI KLARNET
Wielkie święto hiszpańskiej gitary
Cotton Club The Show
SLEEP PARTY PEOPLE
Dr Misio
SFT4
2014-11-27
Curly Heads
VILLAGE PEOPLE
YAMATO - The Drummers of Japan
Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje - wystąpią artyści ze znanego i lubianego programu telewizyjnego
Wielkie święto hiszpańskiej gitary
Cotton Club The Show
STRAUSS GALA z udziałem solistów z Wiednia
SFT5
Ethno Jazz Festival prezentuje: FREDDY COLE - światowej sławy wokalista i pianista jazzowy, młodszy brat Nata "King" Cole’a
BOKKA
2014-11-28
Folk Fest 2014 - Eluveitie / Skálmöld / Arkona / Forodwaith
Raggafaya
ANDRZEJKI Z MUSICALAMI - KONCERT Z NIANIĄ
EDYTA BARTOSIEWICZ Love & More...
Marek Dyjak
"JAK PIERWSZY RAZ" KOMBII TOUR
Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje - wystąpią artyści ze znanego i lubianego programu telewizyjnego
Suicide Silence
wROCKfest.pl prezentuje: CURLY HEADS
ANIA DĄBROWSKA
Zero 7
SFT6
Rival Sons
Atom String Quartet
Patrycja Markowska
2014-11-29
Muzyczne ProGGnozy 19: ALHENA, THE GATE
Klara
GLENN MILLER ORCHESTRA
Robert Janowski śpiewa Złote Przeboje - wystąpią artyści ze znanego i lubianego programu telewizyjnego
Cotton Club The Show
Wielkie święto hiszpańskiej gitary
RENATA PRZEMYK - promocja płyty "Rzeźba Dnia"
ŁĄKI ŁAN
BezGwaru: BISQUIT
SFT7
JOHN DIGWEED
PALUCH
2014-11-30
Tides From Nebula / Blindead
Koncert: Tomek Wachnowski ze specjalnym udziałem Elżbiety Adamiak
Andrzej PIASECZNY akustycznie
GLENN MILLER ORCHESTRA
Grzegorz TURNAU & ZAKOPOWER
Aborted, Exhumed + Origin Miasmal
CAFE BRASIL - KONCERT MAGDY NAVARRETE
Coma
Afromental
Marcin Kydryński&Ethno Jazz Festival prezentują: NOA
wROCKfest.pl prezentuje: DŻEM
Cotton Club The Show
Wielkie święto hiszpańskiej gitary
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
Michiyo Yagi | Wacław Zimpel | Tamaya Honda
Nowa Scena: Peter J. Birch
Kat & Roman Kostrzewski
2014-12-01
Aborted, Exhumed + Origin Miasmal
ROCK-HITY. Symfoniczna orkiestra. Zespół "resonance".
Koncert Małgorzaty Walewskiej
EDYTA BARTOSIEWICZ Love & More...
GLENN MILLER ORCHESTRA
Wielkie święto hiszpańskiej gitary
GOGOL BORDELLO - CRACK THE CASE TOUR!
Cotton Club The Show
2014-12-02
Koncert Jacka Silskiego "Sercem do serc"
ROCK-HITY. Symfoniczna orkiestra. Zespół "resonance".
Wielkie święto hiszpańskiej gitary
GLENN MILLER ORCHESTRA
GOGOL BORDELLO - CRACK THE CASE TOUR!
Cotton Club The Show
wROCKfest.pl prezentuje: T.LOVE
2014-12-03
GLENN MILLER ORCHESTRA
Wielkie święto hiszpańskiej gitary
Ethno Jazz Festival prezentuje: TAKE 6
Seether
2014-12-04
Jubileusz Ryszarda Rynkowskiego
GOGOL BORDELLO - CRACK THE CASE TOUR!
Buenos Aires Tango Show
Cotton Club The Show
TAKE 6 - koncert z cyklu "JAZZ RAZ PO RAZ"
wROCKfest.pl prezentuje: GABA KULKA
Grzegorz Turnau & Andrzej Sikorowski Pasjans dla dwóch - Recital
2014-12-05
Zaz
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
wROCKfest.pl prezentuje: SKUBAS
Deutsche Bank Invites TAKE 6
Mela Koteluk
2014-12-06
Moscow City Ballet - Dziadek do Orzechów
"Billie Holiday"-recital Anny Sroki-Hryń
Ethno Jazz Festival - Muzyka Świata w Starym Klasztorze AMSTERDAM KLEZMER BAND, KLEZMAFOUR
Multimedialne Widowisko Muzyczne - SYMPHONICA
Buenos Aires Tango Show
BREL I AZNAVOUR - koncert Roberta Kudelskiego- MIKOŁAJKI W GDAŃSKU!!!
LemON
2014-12-07
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
Ryszard Rynkowski z zespołem
THE BEST OF BROADWAY
LUC
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
Buenos Aires Tango Show
LemON
2014-12-08
Buenos Aires Tango Show
Lamb
2014-12-09
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
Buenos Aires Tango Show
Lamb
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
2014-12-10
Skubas
Buenos Aires Tango Show
Moscow City Ballet - Dziadek do Orzechów
Lamb
2014-12-11
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
Buenos Aires Tango Show
wROCKfest.pl prezentuje: RENATA PRZEMYK
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
KUBA BADACH Tribute to Andrzej Zaucha
Grzegorz Turnau & Andrzej Sikorowski
Zbigniew Wodecki
2014-12-12
JELONEK
JOEY BADA$$
ACID DRINKERS
testDan2
2014-12-13
Moscow City Ballet - Dziadek do Orzechów
Andrzej Piaseczny z zespołem
O.S.T.R. & DJ HAEM
2014-12-14
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
Wawer Music Festival - Małgorzata Walewska i Gary Guthman Jazz Quartet w Wieczorze Wigilijnym
Michał Bajor "Moje Podróże"
Koncert zespołu DŻEM
HAPPYSAD
LUXTORPEDA + gość specjalny Pięć Dwa
Buenos Aires Tango Show
Multimedialne Widowisko Muzyczne - SYMPHONICA
INDIOS BRAVOS
BezGwaru: Piotr Bukartyk
2014-12-15
Buenos Aires Tango Show
2014-12-16
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
Studio Kabaretu: HRABI w programie "Tak, że o"
2014-12-17
Vienna Mozart Orchestra
Moscow City Ballet - Dziadek do Orzechów
2014-12-18
Moscow City Ballet - Dziadek do Orzechów
Vienna Mozart Orchestra
2014-12-19
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
GREGORIAN
Klingande
Andrzej PIASECZNY akustycznie
2014-12-20
Moscow City Ballet - Dziadek do Orzechów
Vienna Mozart Orchestra
GREGORIAN
2014-12-21
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie
Vienna Mozart Orchestra
GREGORIAN
2014-12-22
GREGORIAN
2014-12-31
Koncert Sylwestrowy
Koncert Sylwestrowy
2015-01-03
POZNAŃSKI KONCERT NOWOROCZNY 2015
POZNAŃSKI KONCERT NOWOROCZNY 2015
2015-01-09
GALA PIOSENKI BIESIADNEJ - 20 LAT
2015-01-10
Koncert muzyki filmowej Michała Lorenca-występ zespołu DesOrient
2015-01-11
Wawer Music Festival - Grzegorz Turnau
Anneke van Giersbergen & Daniel Cavanagh
2015-01-12
Wielka Gala Muzyki Johanna Straussa
2015-01-13
Wielka Gala Muzyki Johanna Straussa
2015-01-14
Wielka Gala Muzyki Johanna Straussa
2015-01-15
Wielka Gala Muzyki Johanna Straussa
2015-01-16
"JAK PIERWSZY RAZ" KOMBII TOUR
2015-01-17
ANDRZEJ PIASECZNY - AKUSTYCZNIE
Wielka Gala Muzyki Johanna Straussa
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
2015-01-18
Wielka Gala Muzyki Johanna Straussa
2015-01-19
Obituary + MPIRE OF EVIL + DUSTBOLT + POSTHUM
Wielka Gala Muzyki Johanna Straussa
2015-01-20
Sabaton
2015-01-21
Wielka Gala Muzyki Johanna Straussa
2015-01-22
Sabaton + Frontside + Battle Beast + Delain
Wielka Gala Muzyki Johanna Straussa
EPICA - The European Enigma very special guest DRAGONFORCE
2015-01-23
Sabaton + Frontside + Battle Beast + Delain
EPICA - The European Enigma very special guest DRAGONFORCE
2015-01-24
wROCKfest.pl prezentuje: SABATON
ELAIZA
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
2015-01-31
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie
2015-02-14
"I Wish You Love" koncert Wojciecha Gąssowskiego
2015-02-15
Koncert Zespołu Stare Dobre Małżeństwo
2015-02-18
Mark Lanegan Band
The Subways
2015-02-19
Mark Lanegan
2015-02-21
Koncert Piotra Szczepanika
2015-03-07
"Trubadurki" widowisko muzyczno-taneczne
2015-03-22
The Notwist
2015-03-23
The Notwist
2015-03-28
Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu "Co tu jest grane?"
2015-04-08
APOCALYPTICA
2015-04-18
'Wędrówki Duende"widowisko muzyczno-taneczne
2015-04-28
Multimedialne Widowisko Muzyczne - SYMPHONICA
2015-05-30
"Vintage"-recital Anny Sroki-Hryń
2015-07-01
Open`er Festival 2015 - Karnet 4-dniowy + pole namiotowe
Open`er Festival 2015 - Karnet 4-dniowy
2015-08-20
Tauron Nowa Muzyka 2015 - KARNET 4 dniowy (20-23.08)
wyniki wyszukiwania...
Sortuj według: [tytułów] [daty i godziny]

Błąd
Nie znaleziono żadnego wystawienia pasującego do bieżącego wyszukiwania.